Kırklareli Evde Masaj Sonyaz

By | Aralık 2, 2018

, farklı darbe ve ovmalarla bölgesel olarak kan dolaşımını artırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla kan gitmesi için uygulanan yöntemidir. kırklareli evde masaj Bu vasıtayla, yumuşak dokular uyarılarak sistematik bir şekilde organizmada fizyolojik ve psikolojik olarak etki yaratılmaktadır.

Bu uygulamanın en iyi yanı kolay yapılabilir olmasıdır. Bir kaç ana hareket üzerinde bilgi edindikten sonra tam bu terapiyi yapmaya hazır olunabilir. Kırklareli evde masaj Teknikleri arasında en çok karşılaşılan uygulamalardan biri sıvazlama hareketidir. Bu hareketler kaygan bir masaj yağı ya da zeytin yağı yardımıyla yapılabilir. Sıvazlamalar kan akışını düzenler, gergin olan kasların gevşemesini sağlar, sinirleri yatıştırır ve sakinleştirici etkisi yaratır. kırklareli evde masaj . Bu sıvazlama türü farklı farklı hareketler ile de yapılabilmektedir. Örneğin; yayılan sıvazlama hareketi ve dairesel sıvazlama hareketinin yanı sıra uyku verici ve yatıştırıcı bir hareket olan Kedi Patisi tekniği de uygulanabilir. Aynı şekilde başparmak ve yoğurma masaj tekniği de vardır.

Bütün bunları yaparken kaygan bir sıvı kullanmanız el ve bilek hareketlerinin daha rahat ve güvenilir bir şekilde olmasını sağlar.